Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura z wizytą u farmaceutów z okazji ich święta!

Facebook Twitter

Za nami kolejny dzień jazdy mobilnym studiem Radia Jura. Na start, we wtorek 26 września... Kamper Radia Jura jeszcze nie zdążył rozgrzać silnika, ponieważ, z okazji Ogólnopolskiego Dnia Aptekarzy szybko udaliśmy się z samego rana - na piechotę - do najbliżej usytuowanej apteki.

Kamper Radia Jura

Kamper Radia Jura odwiedził farmaceutów! Dziś Ogólnopolski Dzień Aptekarza

Na miejscu nie pojawiliśmy się z pustymi rękami:

Radio Jura: Wczoraj Dzień Farmaceuty, dzisiaj Dzień Aptekarza. Zatem zestaw prezentów od nas dla aptekarzy. Oczywiście życzymy dużo uśmiechu, cierpliwości do klientów i ciągłego zadowolenia z pracy.

Anna Pierzchlewska: Bardzo serdecznie dziękujemy za takie cudowne życzenia, za pamięć o nas, ponieważ nasz zawód jest naprawdę zapomniany, niedoceniany.

Radio Jura: Zdarzają się awanturujący się klienci?

Anna Pierzchlewska: Oczywiście zawsze zdarzają się, ale są też cudowni, przemili, kochani pacjenci, którzy do nas wracają. Chciałabym wszystkim słuchaczom przekazać, że nie jesteśmy tylko sprzedawcami, mamy olbrzymią wiedzę i nie bójcie się prosić o pomoc i o poradę z naszej strony.

Radio Jura: Czy rzeczywiście ten czas to był taki najtrudniejszy czas np. w Pani karierze zawodowej?

Anna Pierzchlewska: Tak, zwłaszcza początek tego okresu to była naprawdę ciężka walka, ciężka walka. Przewaliły się tutaj tłumy pacjentów. Przychodnie były pozamykane, ludzie mieli problem z otrzymaniem jakiejkolwiek pomocy. Przykro mi to stwierdzić, ale niestety praca w naszym zawodzie nie jest lekka, łatwa i przyjemna. Nie jest też tak naprawdę odpowiednia do poziomu naszego wykwalifikowana wynagradzana, więc niestety coraz mniej osób decyduje się na farmację mając do wyboru farmację, stomatologię, medycynę, to wiadomo w pierwszej kolejności zawsze wybierają medycynę i chyba już nawet w tej chwili bardziej pielęgniarstwo, analitykę niż farmację.

Rozmawiała Katarzyna Fica. Tuż po wizycie w aptece, Kamper Radia Jura ruszył dalej!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj