Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura z Mikserem na pokładzie! [WIDEO]

Facebook Twitter

Kamper Radia Jura wypełniony dobrymi dźwiękami i fluidami. Bo gościmy jedną z najbardziej charyzmatycznych osób młodego pokolenia w Częstochowie. Raper, freestylowiec, często można go spotkać np. na placu Biegańskiego. Co robi?

Kamper Radia Jura

Rymuje? Miksuje? Obserwują go w internecie tysiące osób. Gościem Kasi Ficy i Pawła Stępniewskiego w ramach akcji „Kamper Radia Jura” był dziś nie kto inny – tylko popularny Mikser. Znacie go prawda?

Mikser prosi o podanie trzech przypadkowych słów i zaczyna swój freestyle. Z tego jest najbardziej kojarzony. Posiada blisko 70 000 obserwujących osób w mediach społecznościowych. Opowiada nam między innymi o swojej dzielnicy:

Mikser: Parkitka to jest takie złoto. Ja wiem, że każdy tak powie, o miejscu w którym się wychował, w którym za dzieciaka sobie biegał, bo te kąty, ulice będą mu się kojarzyć sentymentalnie, będzie wracał do wspomnień z dzieciństwa. Ale Parkitka przeszła bardzo fajną transformację, z osiedla które było no dość niebezpieczne (…)

Przy okazji spotkania z Miksrem, nie mogliśmy nie poprosić go o freestyle z naszymi własnymi słowami: kamper, radio, jura:

z Mikserem spotkaliśmy w dzielnicy Parkitka przy ulicy Okulickiego.

Cała rozmowa dostępna poniżej:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj