Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura ciągle w trasie!

Facebook Twitter

Za nami kolejny "wycieczkowy" dzień. Kamper Radia Jura zaparkował w czwartek 14 września na ulicy Waszyngtona oraz przy ulicy Jagiellońskiej. Cieszymy się, że znowu mieliśmy rozmaitych rozmówców, z którymi rozmawialiśmy na ważne tematy.

Cieszymy się, że naszym dzisiejszym pierwszym gościem w mobilnym studiu Radia Jura, była prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska, rektor Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. O czym rozmawialiśmy?

Rok szkolny już mocno się rozkręca, a niebawem koniec laby dla studentów. 4 października uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego w Uniwersytecie Jana Długosza. Co słychać na UJD?

Z ulicy Waszyngtona, Kamper Radia Jura udał się do południowej części miasta. Zaparkowaliśmy nasze studio przy ulicy Jagiellońskiej tuż przy Zespole Szkół im. Wisławy Szymborskiej w Częstochowie. Przyjechaliśmy tam na specjalne zaproszenie społeczności szkolnej, jednak nim udaliśmy się do samej szkoły, nasze studio odwiedził kolejny gość. Poniżej zaproszenie dla osób, których dotyczą tematy: remontów, budowy, szukania mieszkania etc., i wszystkiego co z tym się wiąże. Już w sobotę (16.09.) Targi Budowalne na terenie parkingu M1 przy ulicy Kisielewskiego.

I na koniec rozmowa na temat faktycznej przyczyny naszej obecności przy Zespole Szkół im. Wisławy Szymborskiej w Częstochowie z ulicy Jagiellońskiej. Szkoła oficjalnie otworzyła nową, imponującą halę sportową, która będzie służyć dzieciom i młodzieży na rozmaite sposoby:

Kamperem Radia Jura podróżuje Katarzyna Fica i Paweł Stępniewski. Jutro przed nami kolejne kilometry do przejechania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj