Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura pod Halą Polonia

Facebook Twitter

Nie wiemy dlaczego, ale przez ostatnie tygodnie gdy poruszamy się naszym mobilnym studiem, tydzień udaje nam się zacząć od zapowiedzi wydarzeń sportowych. Chyba mamy do nich szczęście, bo nie inaczej było w poniedziałek 25 września. Kamper Radia Jura był widziany pod Halą Polonia przy ulicy Dekabrystów.

Kamper Radia Jura

Kamper Radia Jura pod Halą Polonia

Na miejscu spotkaliśmy się z Marcinem Mazikiem, który ma dla Was zaproszenie na pewne, tradycyjne, biegowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicy Dąbrowskiego. W niedzielę 8 października kolejna edycja Biegu Godzinnego!

Radio Jura: Co ciekawego słychać w MOSiR-ze? Amatorskie ligi ruszają?

Marcin Mazik: Już w tym tygodniu Amatorska Liga Piłki Nożnej, w połowie października Amatorska Liga Siatkówki, tradycyjnie w listopadzie Liga 40-latków w piłce siatkowej i też mam nadzieję tradycyjnie zobaczymy się z uczestnikami Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, ale to już w styczniu w nowym roku.

Radio Jura: Przed nami też kolejne ciekawe wydarzenie. To będzie bieg godzinny. Już teraz zapowiadamy te zawody. One będą 8 października.

Marcin Mazik: 8 października tradycyjnie na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie. Wspólnie z Klubem Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa zapraszamy właśnie na Bieg Godzinny. (…) Zawody bardzo sympatyczne, fajna atmosfera towarzysze, nikt tam nie ciśnie, wyniki nie są najważniejsze, każdy biega dla siebie. (…) Udział jest bezpłatny. Tutaj chodzi o rekreację i o fajną zabawę.

Radio Jura: Tak na pewno będzie.

Marcin Mazik: Można zapisać się przez internet. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo również na naszej stronie www.mosir.pl. Zapraszamy!

Tradycyjnie rozmowę w Kamperze Radia Jura prowadziła Kasia Fica, którą na miejsce dowiózł Paweł Stępniewski.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023