Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura. Zapowiadamy żużlowe emocje!

Facebook Twitter

Środa 20 września w naszym mobilnym studiu upłynęła znowu na sportowo. Kamper Radia Jura zaparkował na dłuższą chwilę na ulicy Żużlowej tuż pod siedzibą klubu Tauron Włókniarza Częstochowa. To, co przyciągnęło nas na miejsce, to zbliżające się oraz jedne z ostatnich emocji na torze w naszym mieście w tym roku.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się rywalizacja w Finale MMPPK, czyli Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. – Szykujemy się już do zawodów, pogoda dopisuje. Jesteśmy u siebie na torze, powinno być dobrze – mówi junior Włókniarza, Kajetan Kupiec:

Pod parkiem maszyn, gdzie stanął nasz Kamper Radia Jura udało się porozmawiać też z trener biało – zielonej drużyny:

Lech Kędziora: Troszeczkę pracujemy nad przygotowaniem toru, o 17 zaczynamy. To jest finał turnieju, raz w roku, wykorzystamy tą szasnę i zdobędziemy medal, ale konkurencja jest bardzo mocna. Jest z kim walczyć.

Po emocjach w MMPPK, czekają nas również emocje w najbliższą sobotę 23 września Tauron Włókniarz zakończy tegoroczne zmagania w PGE Ekstralidze. Czy uda się odrobić 10 punktów straty i wywalczyć brązowy medal?

Kamperem Radia Jura kierują: Katarzyna Fica oraz Paweł Stępniewski. Rozmowa w całości z Michałem Świącikiem  dostępna poniżej:

Również cała rozmowa z trenrem Lechem Kędziorą:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024