Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura w drodze! Jedziemy do Was!

Facebook Twitter

Doskonale wam już znany kamper Radia Jura znów rusza na częstochowskie osiedla i drogi! Już od wtorku (12.09.) do naszego mobilnego studia zapraszać będziemy naprawdę wyjątkowych gości. Ich opowieści usłyszycie potem na antenie Radia Jura. Wypatrujcie nas!

Kamper Radia Jura

Jedziemy do Was! Kamper Radia Jura – doskonale Wam przecież znany – znów rusza do akcji. Już od wtorku, 12  września na ulicach Częstochowy pojawimy się w naszym mobilnym, charakterystycznym studiu Radia Jura. Kamper Radia Jura wraz z załogą, czyli naszymi dziennikarzami, ponownie zaparkuje na waszych ulicach i osiedlach. Po co? Odpowiedź jest prosta: chcemy was poznać i chcemy byście Wy – poznali nas!

Kamper Radia Jura rusza w miasto! Wypatrujcie nas!

W ciągu kilkunastu najbliższych dni, odwiedzimy każdą dzielnice, niemal każdą ulicę naszego pięknego miasta. Kamper Radia Jura to będzie miejsce spotkań – z naszymi słuchaczami i zaproszonymi gośćmi. W kamperze Radia Jura rozmawiać będziemy o tym, co aktualnie dzieje się w mieście, co będzie się działo, o imprezach, wydarzeniach, ale przede wszystkim chcemy przedstawić wam osoby, które na co dzień działają na rzecz mieszkańców i Częstochowy.

To właśnie społeczników, wolontariuszy chcemy zapraszać przed mikrofon! Czym się zajmują? Co robią dla mieszkańców? Jak działają? Skąd czerpią motywację do pracy społecznej? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej anteny.

Kamper Radia Jura – zapraszamy do rozmowy!

Jeżeli znacie takie osoby, które szczególnie warto i poznać i zaprezentować na naszej antenie – dajcie nam znać! Z radością poznamy nowych społeczników, których pracy jeszcze nie mieliśmy okazji docenić!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Polecamy wam również zabawę. Jeżeli tylko spotkacie nasze mobilne studio – Kamper Radia Jura – na ulicy, w drodze, parkingu… gdziekolwiek – zróbcie zdjęcie! Oznaczajcie nas, wysyłajcie do nas zdjęcia – najciekawsze kadry nagrodzimy radiowymi koszulkami.

Do zobaczenia w drodze! Kamper Radia Jura jedzie do Was!

Zobaczcie jak to wyglądało wcześniej:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024