Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura. Odwiedziny na Rakowie oraz w dzielnicy Trzech Wieszczów

Facebook Twitter

Pierwszy tydzień naszego rajdu po Częstochowie za nami. W piątek (15.09.) Kamper Radia Jura spotkać mogliście w sąsiedztwie stadionu przy ulicy Limanowskiego oraz nieoczekiwanie oraz nieplanowo pojawiliśmy się w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Krasińskiego. Zobaczcie z kim oraz na jakie tematy rozmawialiśmy!

Jeżeli wizyta w dzielnicy Raków w sąsiedztwie Miejskiego Stadionu Piłkarskiego oczywiście nie mogło zabraknąć na pokładzie Kampera Radia Jura, kogoś związanego z czerwono – niebieskimi. Naszym pierwszym rozmówcą jest Michał Szprendałowicz, rzecznik prasowy Rakowa CZęstochowa.

Dziękujemy naszym słuchaczom za przesłanie pytań, które mogliśmy zadać Michałowi w Kamperze Radia Jura:

Swoją drogą, głośno ostatnio  o sytuacji w piłkarskiej reprezentacji Polski. Fernando Santos nie będzie już jej trenerem i kibice czekają na powołanie jego następcy. Oczywiście w Częstochowie – bo nie może być inaczej – panuje pełne przekonanie, o tym, kto najlepiej sprawdziłby się w tej roli:

Głosów, że to Marek Papszun, były, zasłużony trener Rakowa Częstochowa, powinien zostać selekcjonerem reprezentacji zdecydowanie nie brakowało:

Tak uważają też młodzi kibice z którymi rozmawialiśmy:

Wracając z Rakowa do naszej redakcji, postanowiliśmy jeszcze chwilę pojeździć po mieście. Gdy przejeżdżaliśmy przez dzielnicę Trzech Wieszczów zostaliśmy zatrzymani przez osoby, które możecie kojarzyć z naszej anteny. Tym razem rozmawialiśmy o pilnej potrzebie pomocy, posłuchajcie:

Po weekendzie ruszamy dalej w drogę! Kamperem jeździ Paweł Stępniewski, a gości na pokładzie wita oraz rozmawia Katarzyna Fica.

A cały czas przypominamy o nasze zabawie. Wypatrujcie Kamper Radia Jura na ulicach miasta, zróbcie nam zdjęcie i przyślijcie do redakcji. Koszulki czekają.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2024