Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Odkryto dwa ciała. Trwa śledztwo pod nadzorem prokuratury

Facebook Twitter

Wiadomo coraz więcej z miejsca znalezienia dwóch ciał w rejonie leśnych terenów w Romanowie. Odkryto na miejscu zwłoki, ciała były ukryte niespełna metr pod ziemią. Sprawę wciąż prowadzą śledczy pod nadzorem prokuratora.

fot. czestochowa.policja.gov.pl

Drugie zwłoki zostały ujawnione kilka metrów od ujawnienia poprzednich. Dopiero po czynnościach wykonanych pod nadzorem prokuratora, po dalszych badaniach będziemy mogli potwierdzić tożsamość tych odnalezionych zwłok. Policja cały czas prowadziła intensywne poszukiwania. Tak naprawdę dopóki nie znaleźliśmy tropu, dopóki nie odnaleźliśmy ciał, które prawdopodobnie – nie wykluczamy, że mogą należeć do zaginionych kobiet, ponieważ nie jest to w 100% potwierdzone, cały czas prowadziliśmy poszukiwania za osobami zaginionymi. Dopiero w momencie, kiedy zostanie ustalona tożsamość tych dwóch ciał, będziemy mogli jednoznacznie wypowiadać się, czy zakończyliśmy poszukiwania i czy są to zaginione częstochowianki

– mówiła dziś na miejscu prowadzonej akcji podkom. Sabina Chyra-Giereś, rzecznik częstochowskiej policji.

W weekend akcja poszukiwawcza przeniosła się z rejonu ogródków działkowych na południu naszego miasta właśnie w rejon DK91 i okolicznych miejscowości, gdzie widziany był samochód częstochowianek. W sprawie zarzuty podwójnego zabójstwa usłyszał już 52-letni Krzysztof R. Mężczyzna podczas przesłuchań nie przyznawał się do winy.

Film z poszukiwań możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2023