Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Artur J. kolejną osobą, która usłyszała zarzuty ws. śmierci 8-letniego Kamila

Facebook Twitter

To już kolejna, piąta osoba z zarzutami ws. śmierci 8-letniego Kamila z Częstochowy. Tym razem w śledztwie przejętym przez Prokuraturę Rejonową w Gdańsku, prokuratorski zarzut nie reagowania na krzywdę dziecka, usłyszał Artur J.

Prokuratura w Gdańsku/ Fot. Google Maps

Artur J. to kolejna osoba, która usłyszała zarzuty ws. śmierci 8-letniego Kamila

W śledztwie dotyczącym śmierci 8-letniego Kamilka z Częstochowy, prokuratorzy w Gdańsku najpierw zaostrzyli zarzuty ojczymowi, który bestialsko skatował chłopca oraz matce za pomocnictwo do zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Teraz wśród osób z przedstawionymi zarzutami znalazł się też Artur J., który mieszkał w lokalu, w którym doszło do zdarzeń skutkujących śmiercią 8-latka. Mężczyzna odpowie za nieudzielenie pomocy małoletniemu, który znajdował się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia. Podejrzany przyznał się do zarzuconego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia.

Przypomnijmy w czwartek śledczy ponownie przesłuchali ojczyma i matkę. Główny sprawca Dawid B. przyznał się częściowo do aktów okrucieństwa i złożył wyjaśnienia. Zarzuty nieudzielenia pomocy mają też wujek i ciotka Kamila.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj