Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa vs Sturm Graz. Jak dojechać, gdzie zaparkować?

Facebook Twitter

Wracają rozgrywki w ramach Ligi Europy, do gry wraca Raków Częstochowa. Dziś (5.10) w Sosnowcu częstochowianie zmierzą się z drużyną Sturm Graz.

Raków Częstochowa
Fot. FB/Raków Częstochowa/ Jakub Ziemianin

To będzie druga kolejka spotkań w fazie grupowej. Dwa tygodnie temu Raków przegrał z Atalantą w Bergamo 0:2, trener Dawid Szwarga liczy, na zdobycie punktów przed własną publicznością.

Dawid Szwarga: Cieszymy się bardzo na kolejny mecz w Europie. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak przepracowaliśmy ten bardzo krótki czas, jaki mieliśmy między Radomiakiem a Szturmem. Zmierzymy się z drużyną, która potrafi grać bardzo progresywnie, która cały czas dąży do tego, żeby grać do przodu. Natomiast jak zawsze do każdego innego spotkania podchodzimy do tego meczu przygotowani, znający atuty rywali, mający plan na to, jak te atuty zneutralizować, a w jaki sposób uwypuklić nasze silne strony.

Mecz Rakowa ze Sturmem Graz poprowadzi Aliyar Aghayev pochodzący z Azerbejdżanu. 35-letni arbiter ma na swoim koncie 338 oficjalnych spotkań, w tym 14 meczów Ligi Europy. Pierwszy gwizdek o 18.45.

Raków Częstochowa vs Sturm Graz – dojazd kibiców

Kibice, którzy na czwartkowy mecz udadzą się własnym transportem, będą mieli kilka możliwości na zaparkowanie swoich pojazdów.

Pierwszą opcją jest parking pod stadionem (Parking P1), na który wszystkie bilety zostały wyprzedane. Na parking najlepiej dojechać od ul. Bora-Komorowskiego.

Kolejne miejsca parkingowe znajdują się niedaleko stadionu i zostały zaznaczone na mapce. Są to między innymi parkingi supermarketów.

1. Centrum Handlowe Plejada (darmowy)

2. Parkingi Park Środula między ulicą 3 Maja a Małe Zagórze (darmowy)

3. Parking Lidl (dla klientów)

4. Parking E.Leclerc (dla klientów)

5. Parking Action (dla klientów)

6. Parking Kaufland (płatny)

7. Parkingi wzdłuż ulicy Edwarda Rydza-Śmigłego (darmowy)

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj