Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Przyznał się do zabicia 27-latki

Facebook Twitter

Zatrzymany 29-letni Krystian W. przyznał się do zabicia żony. To ciąg dalszy rodzinnej tragedii. Przypomnijmy, 27-letnia Karolina zaginęła w sobotę o poranku. Miała wyjść do samochodu i ślad po niej zaginął.

Ciało 27-letniej mieszkanki Częstochowy znaleziono na terenie powiatu kłobuckiego. Do zabójstwa przyznał się jej 29-letni mąż, z którym przebywała w separacji. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu dożywocie.

W sobotni poranek (28.08.)) częstochowska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 27-letniej mieszkanki miasta. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta wyszła tylko na chwilę z domu. Ostatni raz była widziana około 5.40 przy ulicy Nowowiejskiego w Częstochowie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego prowadzili intensywne czynności poszukiwawcze do poniedziałku (30 sierpnia). W tym dniu po południu w miejscowości Łobodno (powiat kłobucki) kryminalni znaleźli ciało zaginionej i zatrzymali jej 29-letniego męża, z którym pozostawała w separacji. Na podstawie zgromadzonego przez policję materiału dowodowego Prokuratora Rejonowa Częstochowa – Północ wszczęła śledztwo, a następnie postawiła zarzut zabójstwa zatrzymanemu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. Jako motyw podał nieporozumienia na tle rozpadu małżeństwa. 29-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek częstochowskiej prokuratury najbliższe 3 miesiące spędzi teraz w areszcie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj