Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kamper Radia Jura przy ulicy Wysockiego. Zaprzyjaźnione przedszkole zaprasza całe rodziny na imprezę!

Facebook Twitter

Załoga Kampera Radia Jura rozpoczęła czwartek (21.09.) aktywnie, bo jak słyszeliście na naszej antenie na 93,8 fm, w mobilnym studiu rozmawialiśmy o hokeju w rejonie ulicy Sobieskiego. Stamtąd przejechaliśmy w rejon ulicy Wysockiego. Co tam robiliśmy?

Dostaliśmy zaproszenie na wydarzenie, które zaplanowano na najbliższy piątek 22 września. Ponieważ Kamper Radia Jura jest cały czas w trasie, nie będziemy mogli się tam pokazać, jednak postanowiliśmy zaproszenie zostawić wszystkim naszym słuchaczom rozmawiając o wydarzeniu. To wielki piknik rodzinny. Pogoda zamówiona, nic nie pokrzyżuje planów organizatorom z Przedszkola „A kuku” na Parkitce. Zaproszenie ma dla Was Beata Muszalik, dyrektorka placówki:

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, chętnych, zainteresowanych, żeby zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola. To ma być piknik integracyjny (…)

Adres Wysockiego 25 , to nie ostatnia lokalizacja w czwartek 21 września, w której Katarzyna Fica oraz Paweł Stępniewski pojawili się naszym Kamperem, przekształconym w mobilne studio.

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj