Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Falubazem Zielona Góra

Facebook Twitter

Hitowe, zaległe spotkanie Enea Ekstraligi! Dospel Włokniarz Częstochowa kontra Stelmet Falubaz Zielona Góra już w niedzielę (9.06.) o godzinie 18.00 na SGP Arena Częstochowska. W wieczornym programie Łukasza Jakubczyka będziemy rozdawać bilety na ten mecz. Słuchajcie nas uważnie!

Już w najbliższą niedzielę (9.06.) o godzinie 18.00 zapraszamy na zaległe spotkanie Enea Ekstraligi: Dospel Włókniarz Cz-wa – Stelmet Falubaz Zielona Góra. Do Częstochowy przyjeżdża jedna z najmocniejszych ekip – z Jarkiem Hampelem, Andreasem Jonssonem i Piotrem Protasiewiczem – na czele. Spotkanie zapowiada się rewelacyjnie, pojedynki wspomnianej trójki z naszymi liderami czyli Sajfutdinowem, Łagutą i Jensenem na pewno zadowolą każdego fana speedwaya.

Będzie to niezwykle ważny pojedynek dla Włókniarza, prawdziwy test „mocy” naszej drużyny, który da odpowiedź na pytanie o co Włókniarz powalczy w tym sezonie. Zarówno Falubazowi jak i Włókniarzowi w tym sezonie przytrafiały się wpadki, dlatego obie ekipy są mocno zmobilizowane i nastawione na zwycięstwo. My jednak jesteśmy optymistami i jeżeli nasze „rosyjskie torpedy” nie zawiodą, mecz powinien zakończyć się wygraną Włókniarza. Typujemy wynik: 49:41 dla Włókniarza!!!!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 lipca 2024