Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Turniej Tańca Towarzyskiego: Dwa wyjątkowe dni w Rędzinach

Facebook Twitter

Weekend znów upłynie nam pod znakiem tańca towarzyszkiego. Dwie taneczne imprezy w Rędzinach koło Częstochowy poleca Klub Zorba.

fot. Dieter_g / pixabya.com

Turniej Tańca Towarzyskiego w Rędzinach

W sobotę i niedzielę (18-19.05.) przygotowywany jest Turniej Tańca Premium oraz Turniej Grand Prix Polski:

Marcin Kiszteliński: Nadal jest to taniec towarzyski i jest to dwudniowa impreza. W pierwszym dniu będzie taniec towarzyski na poziomie ogólnopolskim, ale w niedzielę będzie turniej, który rzeczywiście jest bardzo ważną imprezą w kalendarzu imprez tanecznych w całej Polsce, czyli Grand Prix Polski PTT. Zgłoszone są listy startowe, są to najlepsze polskie pary, więc liczymy w setkach.

Jak zapowiada Marcin Kiszteliński, organizator turnieju tańca w Rędzinach i trener tańca w Klubie Zorba, zjadą do nas wyśmienite pary. Będzie co podziwiać – zaprezentują się tancerze na mistrzowskim poziomie:

Marcin Kiszteliński: W niedzielę o godzinie 16:30 będą najlepsze polskie pary tańczyć w kategoriach 14-15, 16-18 lat oraz kategoria par dorosłych. Ten turniej majowy jest o tyle ciekawą imprezą dlatego, że jest to jedna z pięciu imprez w całej Polsce, organizowana przez różne kluby…

Zachęca do odwiedzin Marcin Kiszteliński. Zatańczą najmłodsi tancerze w kategoriach do 9 lat, kategorie dzieci starszych, juniorów, młodzieży oraz pary dorosłe. Polecamy już 18 maja od godz. 10.00 w Gminnej Hali Sportowej w Rędzinach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj