Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Norwid Częstochowa podejmie zespół PGE Skry Bełchatów. Gramy w sobotę 

Facebook Twitter

Nasi siatkarze w sobotni wieczór (18.11) spotkają się z utytułowanym przeciwnikiem na własnym parkiecie. Przed drużyną Exact Systems Hemarpol Częstochowa starcie z zespołem PGE Skry Bełchatów.

Norwid Częstochowa

Norwid Częstochowa zmierzy się PGE Skrą Bełchatów

W częstochowskim składzie były zawodnik Skry – Bartłomiej Janus, dlatego pytaliśmy go o emocje i motywacje, które towarzyszą takiemu meczowi.

Bartłomiej Janus: Zawsze jest to jakaś dodatkowa motywacja, ale gdy wychodzimy na parkiet jednak jesteśmy profesjonalistami i skupiamy się po prostu na tym, żeby wygrać mecz, a jakieś sentymenty czy inne rzeczy odchodzą na bok. Teraz mamy naprawdę napięty terminarz. Jeszcze dzisiaj będziemy myśleć o tym meczu. Teraz wygląda cała Plus Liga, że gdzieś tam tych meczy jest dużo, więc dopiero co skończyliśmy z Olsztynem i teraz już myślimy tylko o Skrze. Będziemy gotowi walczyli o najwyższą pulę.

W ramach PlusLigi w piłce siatkowej mężczyzn – Exact Systems Hemarpol Częstochowa podejmie zespół PGE Skry Bełchatów.

Norwid Częstochowa

Bartłomiej Janus

Zawalczymy o każdy punkt

– obiecuje przedstawiciel naszego zespołu.

Bartłomiej Janus: Nastroje zawsze pozytywne, zawsze nastrajamy się na walkę. Chcemy walczyć o 3 punkty. Liga bardzo szybko idzie do przodu. Mamy już 6. kolejkę. Zakładamy sobie przed każdym meczem, że chcemy zdobyć punkty, żeby później też mieć chłodniejszą głowę i bić się o jak najwyższe miejsce w tabeli. Myślę, że my jako beniaminek nie powinniśmy się z nikim czuć sparaliżowani. Myślę, że do każdego musimy wychodzić z czystą głową, z nastawieniem, że możemy wygrać, po prostu walczyć

– zapraszał siatkarz Norwida – Bartłomiej Janus. Początek sobotniego meczu w hali przy ul. Żużlowej o godz. 20:30.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj