Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Piłkarze Skry Częstochowa zagrają w sobotę kolejny sparing

Facebook Twitter

Piłkarze Skry Częstochowa przygotowują się do nowego sezonu. Skrzacy po dwóch sezonach spędzonych na zapleczu Ekstraklasy, ponownie zagrają na drugoligowych boiskach.

Fot. facebook.com/SKRA.Czestochowa

Piłkarze Skry Częstochowa zagrają w sobotę mecz sparingowy

Zmienił się nieco skład drużyny, Skra oprócz nowych piłkarzy ma też nowego trenera. Jakuba Dziółkę, który został asystentem Dawida Szwargi w Rakowie, zastąpił Konrad Gerega. W ostatnich tygodniach Skra rozegrała kilka sparingów, m.in. z Polonią Bytom. To spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4 dla drużyny z Bytomia:

Konrad Gerega: Trudno, znowu przegraliśmy. To też mnie tak martwi, bo pomimo wszystko prowadząc 3:0 nie możemy przegrać 4:3 to. Na pewno jest to dla mnie duży wniosek, że naszymi meczami sparingowymi trzeba inaczej zarządzać. Przed nami ostatni sparing, więc dużo czasu będziemy poświęcać na poprawienie tych deficytów, które się pojawiły i żeby optymalnie zespół przygotować do następnego przeciwnika – GKSu Bełchatów. Zostały nam dwa tygodnie do ligi

– mówił szkoleniowiec Skry Konrad Gerega. Sparing z GKS-em Bełchatów w sobotę (15.07). Rozgrywki II ligi częstochowianie rozpoczną meczem z Hutnikiem Kraków 22 lipca.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024