Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wielkanocna Zbiórka Żywności w piątek i sobotę w 40 sklepach

Facebook Twitter

Już w ten weekend - w piątek i sobotę, 24 i 25 marca Bank Żywności w Częstochowie poprosi o przyłączenie się do Wielkanocnej Zbiórki Żywności. Jak zwykle odbędzie się w ok. 40 placówkach handlowych, głównie dużych sieci handlowych - w samej Częstochowie i okolicznych miejscowościach.

fot. zbiorkazywnosci.pl

W prosty sposób, przy okazji zakupów dokupując np. jeden czy dwa produkty, które wrzucimy do odpowiednich koszy i zasilą one żywnościowe wsparcie ubogich i potrzebujących.

Akcja przeprowadzona zostanie w całym regionie

We wszystkich placówkach dyżurować będą wolontariusze. Produkty zgromadzone podczas zbiórki, jak zawsze trafią do organizacji i instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi, starszymi, chorymi, skrajnie ubogimi oraz dziećmi i młodzieżą z rodzin zagrożonych patologiami społecznymi. To dla tych osób artykuły spożywcze mają pozwolić lepiej przeżyć nadchodzące święta.

Pamiętajmy!

Przekazujemy tylko produkty trwale pakowane, o bezpiecznym terminie przydatności do spożycia, jak: olej i tłuszcze, cukier, przetwory warzywne i owocowe, makaron, ryż, mąka, soki, konserwy mięsne i rybne oraz słodycze. Akcję można wesprzeć również finansowo.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023