Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ukradł buty i banery reklamowe

Facebook Twitter

Lublinieccy kryminalni zatrzymali 36-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży przedmiotów należących do organizatora biegu terenowego w Kokotku. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi powiatu lublinieckiego grozi kara nawet 5 pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu (19.08.) sierpnia funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej w Lublińcu zatrzymali mężczyznę, który miał się dopuścić kradzieży pięciu banerów reklamowych oraz czterech par butów należących do organizatora biegu terenowego organizowanego w Kokotku. Jak ustalili śledczy zatrzymany mężczyzna kradzieży dopuścił się tuż przed zawodami, w nocy z 12 na 13 sierpnia. Miał również zniszczyć elementy wyznaczających przebieg trasy. Wartość strat została wyceniona na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

Policyjne ustalenia doprowadziły do szybkiego zatrzymania złodzieja. Kryminalni odzyskali skradzione przedmioty, które w najbliższym czasie wrócą do właściciela. Sprawca usłyszał już zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 marca 2023