Trudny mecz Rakowa. Piłkarze walczyli o remis

Kolejny występ Rakowa tym razem bez zwycięstwa. Częstochowska drużyna wróciła ze Stargardu Szczecińskiego z remisem. Po serii pięciu meczów bez przegranej, tym razem piłkarze Rakowa zdołali ze Stargardu wywieźć zaledwie jeden punkt.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, chociaż jeszcze pod koniec pierwszej połowy mecz miał dla naszych zawodników bardziej dramatyczny przebieg. Po pierwszej partii Raków przegrywał 2:0. Nasz trener Radosław Mroczkowski w połowie zmienił Adriana Kurala na Wojciecha Okińczyca. Napastnik okazał się skuteczny strzelając pierwszego dla nas gola w 63 minucie.

Przed końcem spotkania główką posłał piłkę do bramki błękitnych Joshua Balogun, wyrównując tuż przed gwizdkiem końcowym. W efekcie RKS Raków zremisował z Błękitnymi Stargard 2:2. Następny mecz czerwono-niebiescy stoczą u siebie przeciwko piłkarzom z Limanowej. Kibicować będzie można już w najbliższą sobotę (16.05.) od 17.00.