Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rozbój w Zawadach. Sporządzono portret pamięciowy jednego ze sprawców

Facebook Twitter

Kryminalni z Kłobucka prowadzą śledztwo w sprawie rozboju. Do zdarzenia doszło 10 lutego br. w Zawadach przy ul. Częstochowskiej. Wówczas dwóch sprawców wtargnęło do salonu gier i w brutalny sposób pobili pracującego tam mężczyznę. Ukradli kurtkę, w której zawinięte były pieniądze i uciekli.

ena Świadkowie tragedii nad akwenem Co działo się w poniedziałek na Poleskiej? DK 91 we Wrzosowej zgon 53-latka Tragedia w Herbach
Radiowóz policji

Rozbój w Zawadach

Napastnicy nie byli zamaskowani, dlatego też sporządzono portret pamięciowy jednego z nich.

Pierwszy z nich to mężczyzna wzrostu około 175 centymetrów.
Ubrany był w ciemną kurtką oraz spodnie typu jeans.

Drugi ze sprawców był mężczyzną wzrostu około 190 centymetrów, z brodą.
Ubrany był w ciemnoszarą kurtkę z kapturem oraz charakterystycznym emblematem w kształcie pomarańczowej litery „V” rozciągającej się od jednego ramienia do drugiego, spodnie typu jeans.

Poniżej przedstawiamy portret pamięciowy drugiego ze sprawców.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z portretu pamięciowego, prosimy o kontakt ze starszym aspirantem Łukaszem Doboszem telefonicznie 47 8582236 lub z aspirantem Piotrem Ziętką telefonicznie 47 8582287 lub z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku emailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 8582200, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024