Skra Częstochowa znowu rozgromiła rywala

W meczu 15 kolejki 2 ligi piłkarze Skry Częstochowa wygrali na wyjeździe ze Zniczem Pruszków aż 5:0! To już druga z rzędu tak wysoka wygrana naszych piłkarzy - przypomnijmy, że przed tygodniem częstochowianie rozgromili Olimpię Grudziądz 4:0.

Festiwal strzelecki, podobnie jak przed tygodniem rozpoczął najskuteczniejszy strzelec rozgrywek Kamil Wojtyra, który zdobył dwie pierwsze bramki w tym meczu dla Skry w 9 min. (z rzutu karnego) i 33 minucie. Do przerwy było 2:0 dla częstochowian, druga połowa również rozpoczęła się doskonale dla podopiecznych trenera Marka Gołębiewskiego. W 46 minucie na 3:0 podwyższył Piotr Nocoń, który zaliczył też kolejne trafienie 20 minut później. Wynik spotkania na 5:0 dla Skry ustalił w 90 min. Damian Warnecki.
Było to już 4 wyjazdowa wygrana piłkarzy Skry w tym sezonie, który jak do tej pory układa się dla naszej drużyny doskonale. „Skrzacy” nadal zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 28 punktów. Następny mecz Skra rozegra w środę (02.12), kiedy to podejmą na własnym boisku Olimpię Elbląg.