Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Obiecał policjantom narkotyki… Pijany częstochowianin w ten sposób chciał uniknąć kary

Facebook Twitter

Policja z Częstochowy, dokładnie patrol z „trójki” otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który w swoim domu przy ulicy Czartoryskiego wszczął awanturę z żoną. Patrol potwierdził, że 50-latek jest pijany, miał 3 promile alkoholu. Gdy tylko usłyszał, że najbliższe godziny spędzi w izbie wytrzeźwień, obiecał mundurowym... Przeczytaj dalej!

Pijany częstochowianin obiecał mundurowym 100 gramów kokainy, w zamian za odstąpienie przez nich od dalszych czynności. Tłumaczył, że „towar” równie dobrze mogą spieniężyć, bowiem (jak zapewniał) 1 gram tego narkotyku kosztuje 700 złotych. Mundurowi zmienili decyzję, co do 50-latka. W efekcie zamiast do wytrzeźwienia, trafił do policyjnego aresztu.

Gdy „doszedł do siebie”, usłyszał prokuratorski zarzut. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i poręczenie majątkowe w wysokości 1 tysiąca złotych.

– relacjonuje policja z Częstochowy. Zatrzymanemu grozi teraz odpowiedzialność za przestępstwo korupcyjne, zagrożone karą nawet 8 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj