Norwid Częstochowa nie dał rady w starciu z mistrzami Polski [FOTO]

Nie było niespodzianki w meczu 3 kolejki siatkarskiej Plus Ligi, rozegranym w sobotę (28.10) w Hali Sportowej Częstochowa. Drużyna Exact Systems Hemarpol Częstochowa przegrała z aktualnym mistrzem Polski Jastrzębskim Węglem 0:3 w setach do 15, 20 i 21.

Skazywany na pożarcie beniaminek Plus Ligi tylko w pierwszym secie przegrał wyraźnie, nie nawiązując walki. W pozostałych dwóch setach przewaga Jastrzębskiego Węgla nie była już tak wyraźna i momentami wynik oscylował w okolicach remisu. Goście jednak na pewno nie zagrali na 100 procent swoich ogromnych możliwości. MVP spotkania wybrany został środkowy Jastrzębskiego Węgla i czołowy reprezentant Polski Norbert Huber.

Następny mecz nasza drużyna rozegra 6 listopada, kiedy to zmierzy się na wyjeździe z innym potentatem rozgrywek, ekipą ZAKSA Kędzierzyn Koźle.