Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Mamy wejściówki na SEC w Częstochowie [KONKURS w RADIU JURA]

Facebook Twitter

Już 17 czerwca na Arenie Zielona - Energia.com będą ścigać się najlepsi żużlowcy w Europie. Przed nami TAURON Speedway Euro Championship, mówiąc krótko SEC. W Radiu JURA pytamy słuchaczy: z czym albo z kim ścigacie się na co dzień?

foto: Jarek Pabijan/mat.prasowe

Już 17 czerwca na Arenie Zielona – Energia.com będą ścigać się najlepsi żużlowcy w Europie. Przed nami TAURON Speedway Euro Championship. Dla słuchaczy Radia JURA mamy podwójne wejściówki na sobotnie (17.06) wydarzenie. Oddamy w dobre ręce za kreatywne, ciekawe i pomysłowe odpowiedzi.

Z czym albo z kim ścigacie się na co dzień? Albo kto ściga Was? Policja? Komornik? A może szef z terminami projektów? Albo żona z prośbą o posprzątanie domu …

Ślijcie nam Wasze propozycje! A my wybrane zamienimy na bilety na SEC w Częstochowie. Mamy 6 podwójnych wejściówek dla słuchaczy Radia JURA. Kto chętny?

WEJŚCIÓWKI ROZDANE, dziękujemy za udział!

foto: Jarek Pabijan/mat.prasowe

TAURON SPEEDWAY EURO CHAMPIONSHIP Arena Zielona-Energia.com

TAURON Speedway Euro Championship to czterorundowy cykl turniejów, w którym zawodnicy mierzą się o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu oraz o „przepustkę” do cyklu FIM Speedway Grand Prix. Pewnymi udziału w tegorocznych zmaganiach są: Leon Madsen, Janusz Kołodziej, Mikkel Michelsen, Patryk Dudek oraz Dominik Kubera.

Do zobaczenia na zawodach!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023