Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wygraj bilety na koncert sanah. To będzie hit! [KONKURS w RADIU JURA]

Facebook Twitter

Czy są tu wielbiciele przebojów sanah? Mamy dla Was świetną wiadomość: w Radiu Jura do wygrania bilety na koncert sanah, który odbędzie się 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Wygraj bilety na koncert sanah. To będzie hit! [KONKURS w RADIU JURA]

Bilety na koncert sanah w Radiu Jura

To będzie święto dla wszystkich fanów sanah! Także w Częstochowie i w regionie nie brakuje miłośników autorki takich hitów jak „Szampan”, „Melodia” czy „Ale jazz” wyśpiewanego z Vito  Bambino.

sanah już w połowie sierpnia zagra na Stadionie Śląskim

W Radiu Jura mamy dla naszych słuchaczy bilety na koncert sanah w Chorzowie. Kto chce? Piszcie: jakie są Wasze przeboje/hity tego lata?

Mogą być te muzyczne… ale przede wszystkim interesują nas te z życia wzięte: wakacyjne miejscówki, które zrobiły na Was ogromne wrażenie i przebojem zdobyły Wasze serca. Wydarzenia, historie, o których opowiadacie zaczynając słowami „no to był hit tych wakacji…”, a może hitowe były potrawy, których kosztowaliście po raz pierwszy?

Co jest dla Was hitem/przebojem tych wakacji? Czekamy na Wasze kreatywne historie, im ciekawiej tym… większe sza KONKURS ROZWIĄZANY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ nse na podwójne zaproszenia na koncert sanah na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Do dzieła!

KONKURS ROZWIĄZANY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

Zabawa w Radiu Jura trwa do czwartku (10.08), finał w programie popołudniowym 11.00- 17.00.

Wygraj bilety na koncert sanah. To będzie hit! [KONKURS w RADIU JURA]

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024