Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jesteśmy z Wami od 10 lat! Radio JURA. Dzięki Wam i dla Was!

Facebook Twitter

Od 10 lat gramy dla Was na 93,8 FM. W Radiu JURA codziennie informujemy o najważniejszych wydarzeniach w Częstochowie oraz w regionie, mamy dla was wiadomości z Waszego podwórka oraz najlepszą muzykę. Kiedy to zleciało? Naprawdę sami bardzo intensywnie nad tym się zastanawiamy... 

Wszystko zaczęło się 10 stycznia w 2011 roku, to wtedy właśnie oficjalnie zainaugurowaliśmy program w Radiu Jura. Pierwsze wiadomości z Częstochowy przygotował Marcin Piwnicki, potem dołączyli do niego Mariusz Osyra i Katarzyna Fica. Kolejną osobą w ekipie był Paweł Stępniewski.

To oni nadal są z Wami codziennie na 93,8 FM

W dziale reklamy działają dla Was Agnieszka Zoń i Grzegorz Stępniewski.

Nasz zasięg pozostał niezmienny i słychać nas na terenie Częstochowy oraz byłego województwa częstochowskiego.

Przed rokiem, gdy świętowaliśmy 9 urodziny, zakładaliśmy, że w styczniu 2021 roku przygotujemy coś specjalnego… Miał być koncert i duże obchody naszych 10. urodzin, na które chcieliśmy zaprosić słuchaczy radia JURA. Pandemia pokrzyżowała te plany, ale i tak na antenie chcemy podkreślić jak dobrze jest nam z Wami!

Dzięki Wam i dla Was gramy od 10 lat

Przygotowujemy specjalny programu urodzinowy, który usłyszycie na 93,8 FM w poniedziałek 11 stycznia już od samego rana. Chcemy oddać głos naszym słuchaczom, więc zapraszamy do kontaktu.

Pod numerem naszej automatycznej skrzynki, 34 389 89 89, czekamy na Wasze głosy. Prosimy, opowiedzcie nam o tym, z czym kojarzy Wam się Radio Jura, od kiedy jesteście z nami, czy towarzyszyliśmy Wam w jakimś przełomowym momencie w życiu? Wasze głosy pojawią się na antenie już w poniedziałek (11.01).

Mamy też dla Was formularz, przez który zbieramy Wasze historie z Radiem Jura w tle. Od kiedy nas słuchacie? Co lubcie, a czego nie? Opiszcie nam swoje historie z Radiem JURA.

Świętuj z nami 10. urodziny Radia Jura!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022