Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Głosowanie do B.O. przez cały ten tydzień

Facebook Twitter

Przez cały tydzień potrwa głosowanie na projekty w ramach 7. edycji częstochowskiego budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, w tym roku mieszkańcy zaproponowali rekordową liczbę wniosków do realizacji.

fot. czestochowa.budzet-obywatelski.eu

Głosować przez internet mogą wszyscy, którzy ukończyli 13 lat.

Zadania w tym roku są bardzo różnorodne. Dotyczą właściwie właściwie wszystkich sfer z życia miasta, bo są to zadania związane z koncertami, ale też zadania inwestycyjne, zadania dotyczące warsztatów czy jakichś prozdrowotnych działań, zadania dotyczące ekologii. Warto, żeby w trakcie głosowania pamiętać o tym, że te zadania będą realizowane w przyszłym roku. Nie wiemy jak będzie wyglądała nasza sytuacja związana z Covidem, nie wiemy czy będzie możliwa organizacja tych wszystkich zadań takich typu koncerty, pikniki. Mamy nadzieję, że tak. Natomiast to, co na pewno będzie realizowane to będą wszystkie zadania inwestycyjne, bo tutaj w tym epidemia nie przeszkadza.

Radzi Agata Wierny, zajmująca się koordynacją miejskiego budżetu obywatelskiego.
Pamiętajcie: warunkiem złożenia ważnego głosu jest wypełnienie wszystkich obowiązkowych pól w karcie do głosowania w aplikacji internetowej…

W tym roku głosowanie tylko i wyłącznie online. Głosować można za pomocą komputera lub na telefonie korzystając ze specjalnie przygotowanej do tego platformy internetowej, która znajduje się na stronie www.czestochowa.pl . Możemy przyznać 10 pkt na jakieś zadanie ogólnomiejskie, 10 pkt na jedno lub więcej zadań dzielnicowych.

Mówiła Agata Wierny z Urzędu Miasta.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj