StartSport Wiadomość dnia

Zostań Świętym! Rekrutacja do Saints Częstochowa!

„30 września o godzinie 10:00 w Hali Polonia startuje rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Saints Częstochowa! Poszukujemy nowych zawodników, którzy będą trenować przez najbliższe miesiące w celu przygotowania do kolejnego sezonu, który staruje już w kwietniu. Zawodnik Saints powinien cechować się wytrwałością, sumiennością i być gotowym do ciężkiej pracy. Rekrutacja składa się z dwóch części, ćwiczeń fizycznych oraz rozmowy z zawodnikami. Po zakończeniu obu, na podstawie wyników oraz ich parametrów zostaną oni przydzieleni na odpowiednie pozycje na boisku.

Futbol amerykański to twarda gra i jest uznawana za jeden z najlepszych drużynowych sportów na świecie. „Różnica między kimś, kto osiąga sukcesy, a innymi nie polega na braku siły czy też wiedzy, ale raczej na braku woli”! Vince Lombardi (legendarny trener futbolu amerykańskiego)

Rejestracja na rekrutację realizowana jest online do 28 września na www.saintsczestochowa.pl.”- czytamy w komunikacie z klubu. O tym, że każdy może być zawodnikiem w radio JURA mówili Bartek Gadzimski i Łukasz Dobosz z Saints Częstochowa:

Zostaw komentarz