Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zmorsowani Częstochowa na WOŚP: nie musisz wchodzić do wody, ale licytuj i wspieraj orkiestrę

Facebook Twitter

W niedzielę (28.01.) już od rana morsy grają w Parku Wypoczynkowym Lisiniec dla WOŚP. Po raz kolejny Zmorsowani Częstochowa wspierają orkiestrę, a podczas finału przy zbiorniku Adriatyk już od 9.00 odbywać się będą loterie i licytacje.

fot. FB/Zmorsowani Częstochowa / Paweł Noworól

Zmorsowani Częstochowa

Nie trzeba wchodzić do lodowatej wody, ale pojawić się warto:

Olga Barańska: Zapraszamy nie tylko osoby morujące, ale również i kibiców do wspólnej zabawy i wspierania WOŚP. Co zabieramy na morsowanie? W tym dniu zabieramy przede wszystkim portfel, zabieramy karimatę, ciuchy na przebranie oraz wiadomo strój kąpielowy i dobry humor. O 13.00 przewidujemy zakończenie imprezy.

O czym powinniśmy pamiętać przypominała, Olga Barańska, częstochowska „zmorsowana”. W tym roku nie zabraknie też wspólnego światełka do nieba:

 Olga Barańska: Na godzinę dwudziestą zapraszamy na tradycyjne światełko do nieba na Plac Biegańskiego. I tutaj mamy taki apel do wszystkich klubów, przyjdźcie w swoich klubowych strojach, pokażmy Częstochowie, jak jest nas dużo.

Polecają członkowie stowarzyszenia. Morsowanie dla orkiestry jest szczególnie cenne i dostarcza jeszcze więcej endorfin, przekonują miłośnicy zimowych kąpieli.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj