Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Zmorsowani Częstochowa ponownie zagrają dla WOŚP. Zaplanowano wiele atrakcji

Facebook Twitter

Częstochowianie ponownie udzielą wsparcia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zwyczajowo w finał włączają się też Zmorsowani, aktywni głównie w Parku Lisiniec.

fot.FB/Zmorsowani Częstochowa

W okolicach zbiornika Adriatyk, w ramach finału 28 stycznia zaplanowano atrakcje, dostosowane zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych uczestników:

Olga Barańska: Startujemy o godzinie dziewiątej ze sprzedażą cegiełek. Koszt cegiełki to 20 złotych. Oczywiście można wrzucić więcej do puszki WOŚP. Następnie losujemy nagrodę i tu prawdziwy hit, bo nasi darczyńcy są niesamowici, wartość nagród to nawet 1000 złotych. Obecnie mamy około 400 cegiełek i wśród nich są weekendowe wyjazdy oraz usługi z branży beauty, sesje fotograficzne, kurs tańca dla par i wiele ciekawych i cennych nagród. Także bardzo serdecznie zapraszamy. Warto przyjść!

Wsparcie dla WOŚP będzie można okazać właśnie poprzez nabywanie symbolicznych cegiełek, zapowiada Olga Barańska, ze stowarzyszenia Zmorsowani Częstochowa. To nie konie planów na tę wyjątkową ostatnią w styczniu niedzielę:

Olga Barańska: 9.30 do godziny 11.30- animacje dla dzieci, o godzinie jedenastej mamy licytację i tu prawdziwe perełki, bo między innymi koszulka Rakowa z szesnastoma autografami, koszulka zawodnika Włókniarz Częstochowa Leo Madsena. Mamy jeszcze parę innych ciekawych rzeczy do wylicytowania. Zapraszam do śledzenia naszej strony Zmorsowani Częstochowa, tam będziemy wrzucać na bieżąco wszystkie informacje.

Zmorsowani Częstochowa zapraszają do wspólnego grania dla WOŚP. Tradycyjnie nie może zabraknąć z tej okazji wspólnego wejścia do lodowatej wody:

Olga Barańska: Jak Zmorsowani Częstochowa to wiadomo morsowanie, Park Lisiniec przy zbiorniku Adriatyk. Zaczynamy 11.45 gorącą zumba rozgrzewką, o 12.00 planujemy wejście do wody. Bijemy rekord z zeszłego roku w ilości jednocześnie musujących osób, poprzednio było nas 150 osób. Zapraszamy wszystkie morsy na wspólne morsowanie dla WOŚP, a jeżeli chcesz spróbować morsowania, to jest idealny moment.

Loterie, licytacje, morsowanie, poczęstunek i niespodzianki planowane są 28 stycznia, przybliżała je Olga Barańska.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj