Zasłużona wygrana piłkarzy z Limanowskiego

Raków wygrał na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola 2:0. Bramki dla częstochowian strzelili na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Wojciech Reiman i w 80” Artur Pląskowski. Czerwono niebiescy dzięki wygranej i zdobyciu 3 punktów, przesunęli się w tabeli II ligi.

Po dwóch kolejkach piłkarzy Rakowa Częstochowa są w połowie stawki, zajmują 10 lokatę. Szansa na powiększenie dorobku punktowego już w najbliższą sobotę (16.08). Tym razem Raków na wyjeździe zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych, początek o 17.00
RAKÓW – STAL STALOWA WOLA 2:0 (1:0)

• 1:0 – Reiman (43)
  • 2:0 – Pląskowski (80)

SĘDZIOWAŁ: Konrad Aluszyk (Szczecin). ŻÓŁTE KARTKI: Buczkowski, Balogun, Diogo (Raków) – Giel, Kantor, Michałek (Stal).

RAKÓW: Wróbel – Holik, Pluta, da Silva, Buczkowski (80. Serafin) – Pawlusiński (78. Ogłaza), Reiman, Kmieć (56. Diogo), Balogun – Brzęczek (46. Mońka) – Pląskowski.

STAL: Wietecha – Czarny, Michałek, Bartkiewicz, Tur (61. Pigan), Kowalski, Margasiński, Mikołajczak (72. Kantor), Bogacz (63. Żmuda), Sekulski, Giel.