Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Żałoba w województwie śląskim

Piątek, 6 grudnia, Mikołajki, w naszym województwie w cieniu tragedii, do jakiej doszło w Szczyrku. Przypomnijmy: w środę (4.12.) w wyniku wybuchu gazu i pożaru doszło do zawalenia się domu jednorodzinnego przy ulicy Leszczynowej, w katastrofie zginęło 8 osób: 4 dorosłych i 4 dzieci.

Szacowany czas czytania: 00:18

Wojewoda śląski,Jarosław Wieczorek, zaapelował, aby na znak żałoby dziś (6.12.) nie organizować hucznych imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie całego naszego województwa oraz by godnie uczcić pamięć tragicznie zmarłych. Wszystkim organom administracji rządowej działającym na Śląsku wojewoda polecił opuścić dziś (6.12.) flagi państwowe do połowy masztu.

REKLAMA