Żal, rozczarowanie i słabnący entuzjazm kibiców… AZS przegrał kolejny mecz

Kibice mają coraz mniej powodów do zadowolenia. AZS boryka się z problemami i nie jest w stanie wywalczyć ostatnio żadnego zwycięstwa. W kilku ostatnich meczach udało się wygrać pojedyncze sety. Nie inaczej było podczas ostatniego spotkania - skuteczniejszym zespołem okazał się Trefl Gdańsk.

Chociaż początkowo zawodnicy z Częstochowy prowadzili 2:0 podczas sobotniego spotkania w Gdańsku, to mecz zakończył się porażką akademików 3:2. Klub nadal zajmuje ostatnią, 10. lokatę. Nasza drużyna w wyjazdowym pojedynku z Treflem Gdańsk miała szansę na zwycięstwo.

Prowadziła w meczu nawet 2:0 po pierwszych setach, poległa niestety w kolejnych trzech partiach. Do składu akademików wrócił Dawid Murek, jednak nie przełożyło się to na postawę całej drużyny. Od trzeciego seta częstochowski skład zagrał do końca bardzo słabo.

Jak kibice ocenili siatkarzy?

Z kibicami rozmawiał Paweł Stępniewski. AZS Częstochowa zajmuje ostatnie miejsce w ligowym zestawieniu.