Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

WOŚP w Częstochowie. Zgłoś się do pracy w sztabie

Facebook Twitter

Znana jest już data i cel kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 28 stycznia przyszłego roku również w Częstochowie odbędzie się plenerowa impreza na Placu Biegańskiego. Już teraz swoją aktywność przed finałem zaczyna orkiestrowy sztab. Rejestruje nawet wolontariuszy.

WOSP w Częstochowie
fot. FB/WOŚP Częstochowa

WOŚP w Częstochowie – szukają wolontariuszy

Ruszyły przygotowania i nabór wolontariuszy, którzy tłumnie co roku włączają się w przeprowadzenie lokalnego finału i samo zbieranie, a potem liczenie pieniędzy. Wolontariusze to często dorośli z dziećmi, ale też studenci, uczniowie, także maluchy i seniorzy – osoby w każdym wieku, którym orkiestrowe idee są bliskie.

fot. FB/WOŚP Częstochowa

Przygotowania do częstochowskiego finału już trwają. Od poniedziałku, 13 listopada wolontariusze mogą się rejestrować. Częstochowski sztab skupi ok. 40 osób, miejsc dla wolontariuszy WOŚP w mieście jest 500, tyle będzie legitymacji i puszek, szefem sztabu po raz drugi został Mateusz Gloc. Pomieszczenia dla sztabu orkiestry tym razem przygotowano przy ul. Filomatów 4, zaczną tam swoją aktywność w przyszłym miesiącu. Aktualne działania i kontakt można znaleźć w mediach społecznościowych.

Rejestracja wolontariuszy potrwa do wyczerpania miejsc.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj