Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Winni” tematem międzynarodowego konkursu fotograficznego

Facebook Twitter

Pożary lasów, powodzie, wojny, smog, plastik, przemoc, wirusy, trzęsienia ziemi. To kilka z zarzutów, jakie stawia nam planeta. Jesteśmy WINNI. I taki jest temat 4-go Międzynarodowego Festiwalu Fotografii organizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Rydułtowach, a partnerem jest Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie.

fot. Pixabay

Zgłaszać można zdjęcia wykonane na całym świecie; mogą być poddane obróbce graficznej, mogą przedstawiać sceny w sposób realistyczny lub mogą być swobodną abstrakcją, grą świateł, operowaniem symbolem. Nie mogą być jednak fotomontażem, kolażem, zlepkiem kilku niezależnych zdjęć. Zadaniem uczestników jest pokazanie takich miejsc na świecie, gdzie człowiek i jego bezmyślność oraz chęć zysku doprowadzają do niszczenia naszej planety. Każdy z uczestników może wysłać maksymalnie 5 zdjęć. Czas jest od 1 lipca do końca wakacji.

Gościem specjalnym i członkiem jury jest Grzegorz Skowronek, częstochowianin, od 25 lat fotoreporter, wyróżniany w ogólnopolskim konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo.

Pliki ze zdjęciami należy wysyłać bezpośrednio na adres organizatora: foto@zsprydultowy.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021