Sportowe podsumowanie weekendu

Piłkarze Rakowa zakończyli jesienną rundę rozgrywek. Za nami także kolejna kolejka siatkarskiej Plus Ligi. W jakich nastrojach schodzili z parkietu zawodnicy AZSu Częstochowa? Wynikom przyjrzała się Katarzyna Fica.

Kibice AZS-u nareszcie mieli powody do zadowolenia. Akademicy odnieśli drugie w tym sezonie zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Lotos Trefl Gdańsk 3:0. Poszczególne sety kończyły się 21:25 13:25 23:25. Najskuteczniejszym graczem okazał się Michał Kaczyński.

Remis Skry Częstochowa. W 15 kolejce podopieczni Jana Wosia zremisowali 1:1 z rezerwami Ruchu Chorzów. Jako pierwsi bramkę strzelili goście z Chorzowa, 1 punkt uratował Skrzakom Sławek Piwiński, który wyrównał w 63 minucie spotkania.

3 punkty wpadły na konto Rakowa. Czerwono-niebiescy w ostatnim meczu rundy jesiennej pokonali Jarotę Jarocin 3:1.