Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Śmiertelny wypadek na A1. Czarna seria na drogach w naszym regionie. Nie żyje motocyklista

Facebook Twitter

Mamy więcej informacji na temat tragicznego w skutkach wypadku na autostradzie A1 na 457 km w rejonie zjazdu na Woźniki. Kierujący motocyklem marki BMW mieszkaniec Inowrocławia zderzył się z fiatem Ducato. Do wypadku doszło w środę (11.10) ok godz. 10.00.

Śmiertelny wypadek na A1

Śmiertelny wypadek na A1. Nie żyje motocyklista

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety motocyklisty mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować:

Monika Wacławek: Na miejsce zostali skierowani policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Lublińca, jak również na miejsce jedzie prokurator z Prokuratury Rejonowej w Lublińcu i w tym momencie będą prowadzone na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora, aby wyjaśnić do konieczności tego śmiertelnego wypadku.

– informuje Radio Jura asp. szt. Monika Wacławek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na A1 w rejonie wypadku:

Monika Wacławek: To kierunek Ostrawa, jest autostrada A1. Na początku były utrudnienia dosyć duże w ruchu, ponieważ były zablokowane dwa pasy ruchu, tylko jeden pas ruchu był i on był przejezdny. Niemniej jednak policjanci zaczęli tam swoją prace i próbują odblokować. Samochody są przekierowywane na Konopiska, więc ja myślę, że za niedługi czas ta sytuacja zostanie opanowana. Naprawdę policjanci tam ciężko pracują, starają się, żeby jak najszybciej umożliwić kierującym pojazdami jazdę dalszą.

– dodaje asp.szt. Monika Wacławek. Na A1 są bardzo duże utrudnienia. W sprawie wypadku odbieramy też telefony od naszych słuchaczy:

10-15 kilometrów korka w kierunku Katowic. Wypadek śmiertelny, motocyklista. Policja zawraca osobówki na autostradzie w stronę Częstochowy. Został utworzony korytarz życia. Kierowcy dociśnięci do lewej i prawej strony. Swobodny przejazd ma straż pożarna, a w dalszej kolejności policja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj