Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Śmiertelny wypadek nad ranem. Droga Blachownia – Herby była zablokowana [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Tragiczny w skutkach wypadek na drodze między Blachownią a Herbami. Na 175 km drogi w rejonie miejscowości Pietrzaki ok 4:19 doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym.

Policja szuka świadków zdarzenia Policja szuka pomocy mieszkańców Zaginiona kobieta z Kłomnic

[AKTUALIZACJA GODZINA 12.15]

Droga jest już przejezdna.

[AKTUALIZACJA GODZINA 08.45]

Nadal możliwe utrudnienia po porannym zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym na dk46 między Blachownią a Herbami. Niestety jedna osoba zginęła.

Monika Wacławek: Zdarzenie było nad ranem. Samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym, w wyniku tego zdarzenia, poniósł śmierć na miejscu kierujący się samochodem osobowym. Tam są cały czas na miejscu policjanci, którzy pracują.

Droga jest zablokowana, policja kieruje na objazdy.

Monika Wacławek: W Blachowni mamy skręt na Kłobuck i na Cisie. Jeśli chodzi o Herby to mamy skręt na Węglowice. To są objazdy, bo ten odcinek drogi nr 46 jest wycięty z ruchu. Na miejscu pracują policjanci, na pewno około godziny te utrudnienia będą.

informuje asp.szt. Monika Wacławek z KPP w Lublińcu.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Jedna osoba zginęła. Droga nadal jest całkowicie zablokowana. Na miejscu są wszystkie służby. Policja kieruje na objazdy, przez Blachownię, Trzepizury, Wręczycę i Cisie. Jak powiedział przed chwilą Sebastian Michoń dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, utrudnienia potrwają do godz 9-10.

;

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024