Skra bez punktów

To było ostatnie w tym roku, spotkanie ligowe na boisku przy ulicy Loretańskiej w wykonaniu Skry Częstochowa. Niestety Skrze nie udało się wywalczyć punktów. Skrzacy przegrali z Odrą Opole, czyli trzecioligowym liderem, którego podejmowali na swoim stadionie przy Loretańskiej w minioną sobotę (08.11.).

W pierwszej części meczu nie padły żadne bramki. W drugiej połowie Skra prowadziła niemal od początku, przeciwnicy jednak szybko doprowadzili do remisu i podwyższyli wynik na kilka minut przed końcem spotkania. Skra Częstochowa – Odra Opole 1:2. Kolejny mecz podopieczni Piotra Mrozka zagrają już jutro, częstochowianie wyjadą do Bytomia, by zmierzyć się z Szombierkami. Początek zaplanowano na godzinę 13:00.

Skra Częstochowa – Odra Opole 1:2 (0:0)

• 1:0 – K. Sobala (48.) asysta: A. Kowalczyk
  • 1:1 – M. Gładkowski (56.)
  • 1:2 – D. Wolny (85.)

Skra: Woszczyna – Mastalerz, Woldan, Szwarga (87. Majsner), Abramowicz – Piwiński, Musiał (60. Nocoń), Łęszczak, K. Sobala (84. Czerwiński), Rorat (75. Tarnowski) – Kowalczyk

Odra: Wichman – Droszczak, Gawron, Michniewicz, Brusiło (83. Wolny), Flejterski, Deja, Peroński, J. Gancarczyk (90. Cieluch), K. Gancarczyk (75. M. Gancarczyk), Gładkowski (90. Garyga)

Żółte kartki: Szwarga

Widzów: ok. 250