Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ciągle nie udało się schwytać kobiety, która nabierała seniorów i wyłudzała pieniądze. Policja publikuje zdjęcia oszustki

Facebook Twitter

O sprawie oszustki, której celem były oszczędności seniorów już informowaliśmy. Teraz policja ponawia swój apel do świadków z prośbą o pomoc w ustaleniu tej nieznanej mundurowym osoby.

Policja publikuje zdjęcia oszustki
fot.czestochowa.policja.gov.pl

Policja publikuje zdjęcia oszustki

Kryminalni opublikowali wizerunek kobiety, która okradła ze wspólnikiem seniora na Śląsku i próbowała swój proceder powtórzyć w Częstochowie. Trafiła do jednego z mieszkańców ul. Okulickiego:

Barbara Poznańska: 24 stycznia działała na terenie Częstochowy, próbowała okraść 77-letniego częstochowianina. Śledczy ustalili, że ta sama kobieta w podobny sposób 21 listopada ubiegłego roku oszukała seniora na terenie Bytomia. Kobieta z wyglądu to 45-latka, wzrost około 170 centymetrów, włosy koloru blond do ramion, średni budowy ciała. Posiada okulary korekcyjne. W chwili zdarzenia osoba ubrana była w zimową ciemną kurtkę.

Fałszywa notariuszka wdała się w szarpaninę z 77-latkiem. Częstochowianin już miał przekazać jej swoje oszczędności, ale gdy poprosił o wylegitymowanie się, doszło do sprzeczki. Kobieta z krzykiem opuściła budynek, a seniorowi udało się jej wyrwać torbę z pieniędzmi. Wizerunek oszustki utrwaliły kamery, stąd policja liczy na pomoc świadków…

Barbara Poznańska: Komenda Miejska Policji w Częstochowie publikuje wizerunek kobiety, która podejrzewana jest o dokonanie oszustwa. Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z częstochowskim policjantami pod numerem 47 8581997. Gwarantujemy anonimowość.

Informowała w tej sprawie asp. szt. Barbara Poznańska, z Miejskiej Komendy Policji.

Policja publikuje zdjęcia oszustki fot.czestochowa.policja.gov.pl

Rysopis Kobiety

wiek około 40 – 45 lat, wzrost około 170 cm, włosy koloru blond do ramion, średniej budowy ciała, posiadała okulary korekcyjne koloru ciemnego.
W chwili zdarzenia osoba ubrana była w zimową, ciemną kurtkę długości 3/4, szalik koloru jasnego oraz brązową torebkę przewieszoną przez ramię.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 maja 2024