Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa zagra z Arisem Limassol. Dziś (8.08) pierwszy mecz

Facebook Twitter

Zwycięzca pary FC Kopenhaga / Sparta Praga będzie rywalem Rakowa w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów w przypadku wyeliminowania Arisu Limassol. Losowanie odbyło się w poniedziałek (7.08).

Raków Częstochowa zagra z Arisem Limassol

Raków Częstochowa zagra z Arisem Limassol

Gospodarzem pierwszego meczu będzie zwycięzca pary Raków – Aris. Mecze IV rundy odbędą się 22-23 rewanż tydzień później. Wcześniej trzeba jednak wyeliminować z rozgrywek mistrza Cypru, pierwszy mecz już dziś przy ul. Limanowskiego.

Dawid Szwarga: Zupełnie inny rywal niż Karabach. Rywal bazujący bardziej na fazach przejściowych, na grze bezpośredniej, na graniu za linię obrony, mające szybkich skrzydłowych, intensywnych graczy z przodu. Więc myślę, że skala trudności będzie podobna, ale samo spotkanie będzie zupełnie inne. Dla nas najważniejsze jest w kontekście przygotowania się do tego spotkania – ich mecze ostatnie, to jak funkcjonują, jaką grają strukturą. Dla nas najważniejsze jest boisko

– ocenia Dawid Szwarga. Wszystkie bilety na wtorkowy mecz z mistrzem Cypru zostały wyprzedane. Pierwszy gwizdek o godz. 20.00.

Warto przybyć na stadion wcześniej

Od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie jeden z zawodników Rakowa. Ponadto znajdzie się tam strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.

Jadąc na wtorkowy mecz skorzystaj z komunikacji miejskiej

Na stadion dojedziemy liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Ze względu na przebudowę alei Wojska Polskiego do stadionu nie będzie dojeżdżać tramwaj numer 3. W jego miejsce zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa numer 03. Ponadto po zakończeniu wtorkowego spotkania na początkowy przystanek na pętli tramwajowej zostaną podstawione dodatkowe autobusy, które wykonają kurs na odcinku „Stadion Raków – Fieldorfa-Nila”, obsługując po drodze wszystkie przystanki.

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024