Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa wraca do gry o ligowe punkty. W sobotę (25.11) mecz z Cracovią

Facebook Twitter

Raków Częstochowa po listopadowej przerwie na mecze reprezentacji Polski wraca do gry o ligowe punkty. Przed nami 16. kolejka spotkań PKO BP Ekstraklasy. Rywalem Rakowa będzie Cracovia Kraków.

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa zagra z Cracovią

To spotkanie zostanie rozegrane na murawie przy ul. Limanowskiego w sobotę o godzinie 15.00. Posłuchajcie, co na przedmeczowej konferencji prasowej powiedział trener:

Dawid Szwarga: Za nami 27 spotkań w tej rundzie. No i ostatnie siedem meczów przed nami. Zdajemy sobie sprawę z sytuacji kadrowej, z tego, że wielu zawodników miało bądź nadal ma mikro urazy. Dlatego tym bardziej istotne będzie, aby w tych ostatnich siedmiu meczach wszyscy zawodnicy mieli świadomość tego, że mogą mieć duży wpływ na to, jak tę rundę zakończymy. W związku z tym wszystkie ręce na pokład i liczymy również na to, że kibice utrzymają swoją dyspozycję z poprzednich meczów i również w tym sobotnie spotkanie pomogą nam wejść na bardzo wysokie obroty od samego początku.

Głównym arbitrem sobotniego spotkania będzie Paweł Raczkowski. Jego asystentami będą Adam Kupsik oraz Bartosz Kaszyński. Sędzią technicznym wybrany został Mateusz Jenda. Za system VAR odpowiedzialni będą natomiast Piotr Urban oraz Arkadiusz Kamil Wójcik.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj