Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ivi Lopez chwali się nowościami. Naszego zawodnika czekają życiowe zmiany…

Facebook Twitter

Ivi Lopez wciąż leczy kontuzję i nie może pomóc w walce na boisku swoim kolegom z drużyny, ale to nie znaczy, że w jego życiu zapanowała nuda. Zawodnik Rakowa Częstochowa właśnie podzielił się z kibicami wyśmienitymi wieściami...

Raków Częstochowa
Fot. facebook.com/RakowCzestochowa

Ivi Lopez wciąż dochodzi do siebie i leczy się po kontuzji, ale w życiu piłkarza Rakowa Częstochowa i jednego z ulubieńców częstochowskich kibiców – bynajmniej nie zapanowała nuda. Piłkarz właśnie pochwalił się wyśmienitymi wieściami. Wraz z swoją ukochaną pochwalili się, że wkrótce zostaną rodzicami.

Najpiękniejsza wiadomość, jaką mogliśmy dostać. Rozpoczyna się nowy etap pełen magii, tworzenie własnej rodziny sprawia nam naprawdę radość”

– napisał zawodnik w swoich mediach społecznościowych. Z gratulacjami pospieszył mu klub.

Wspaniała wiadomość od Iviego! Nasz Hermano zostanie tatą!

Przypomnijmy, że Ivi Lopez doznał kontuzji jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu. Hiszpański piłkarz zerwał więzadła krzyżowe w czasie przedsezonowego spotkania sparingowego. Jeden z najlepszych strzelców Ekstraklasy wypadł z gry na długie miesiące i kilka kolejnych miesięcy poczekamy, nim znowu zobaczymy go na boisku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj