Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa podpisał kontrakt z młodzieżowym reprezentantem Polski [WIDEO]

Facebook Twitter

Raków Częstochowa podpisał kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Do drużyny dołączył Jakub Myszor. To młodzieżowy reprezentant Polski.

raków częstochowa

Jak poinformował klub z Limanowskiego: 21-latek podpisał kontrakt obowiązujący do końca 2025 roku z opcją przedłużenia o 1,5 roku.

Jakub Myszor urodził się 7 czerwca 2002 roku. Mierzy 175 centymetrów. Najczęściej występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynie GTS Bojszowy, a następnie występował w młodzieżowych zespołach MOSM-u Tychy oraz Stadionu Śląskiego Chorzów.

W lipcu 2019 roku dołączył do Cracovii, gdzie występował na poziomie Centralnej Ligi Juniorów. Swój debiut w seniorskim zespole Pasów zanotował 16 maja 2021 roku w ekstraklasowym meczu przeciwko Warcie Poznań. Przeciwko Warcie zdobył również swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie. Miało to miejsce 17 października 2021 roku.

Łącznie w pierwszej drużynie Cracovii rozegrał 59 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 4 asysty. Na swoim koncie ma również 6 występów w reprezentacji Polski do lat 21 oraz jeden mecz w kadrze U-20

– informuje Biuro Prasowe RKS Raków Częstochowa.

Zobaczcie pierwszy wywiad z Jakubem Myszorem:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024