Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków Częstochowa: Pięciu piłkarzy na zgrupowaniach swoich kadr

Facebook Twitter

Raków Częstochowa zachęca już kibiców do odwiedzin na stadionie przy Limanowskiego 25 listopada. Wtedy odbędzie się mecz 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Raków podejmie Cracovię.

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa ma listopadową przerwę reprezentacyjną. Kto otrzymał powołanie do kadry narodowej?

Tymczasem trwa listopadowa przerwa reprezentacyjna, podczas której zgrupowania objęły pięciu piłkarzy Rakowa, w tym jeden został wypożyczony do innego klubu.

Swoje drugie powołanie do reprezentacji Ekwadoru otrzymał John Yeboah na dwa mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2026.

Na zgrupowanie reprezentacji Rumunii uda się Bogdan Racovițan. Kadrę naszego obrońcy czekają dwa mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Ich rywalami będą Izrael oraz Szwajcaria już 18 i 21 listopada.

Z kolei w reprezentacji Bośni i Hercegowiny po raz kolejny znalazł się Adnan Kovačević. Jego kadra również mierzy się w eliminacjach do mistrzostw Europy, z Luksemburgiem i Słowacją.

Powołanie do reprezentacji Polski U-21 otrzymał Kacper Bieszczad. Biało-Czerwoni w listopadzie rozegrają dwa mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy, rywalami są Izrael oraz Niemcy. W kadrze powołanej przez trenera Adama Majewskiego znalazł się również Jakub Mądrzyk, wypożyczony do Miedzi Legnica.

Do kadry Grecji powołanie otrzymał Papanikolaou. Nasz pomocnik nie udał się jednak na zgrupowanie ze względu na kontuzję barku, przeszedł już za to udany zabieg, o czym informuje klub z Limanowskiego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj