Porażka Skry Częstochowa z Zagłębiem Sosnowiec

W meczu 24 kolejki Fortuna 1 ligi rozegranym w niedzielę (20.03) piłkarze Skry Częstochowa przegrali w Sosnowcu z Zagłębiem 1:2. Częstochowianie rozgrywali mecz w roli gospodarza, na stadionie, który wynajmują od Zagłębia Sosnowiec właśnie....

Obie bramki dla gości zdobył Szymon Sobczak, w 57 i 82 minucie. W 88 minucie kontaktowego gola dla Skry zdobył Krzysztof Ropski, ale na więcej zabrakło już czasu i podopieczni trenera Jakuba Dziółki ponieśli drugą porażkę w tym roku. Po tym spotkaniu „Skrzacy” zajmują 13 miejsce w tabeli, z dorobkiem 29 punktów. Następne spotkanie nasza drużyna rozegra 3 kwietnia, kiedy to zmierzy się na wyjeździe z Arką Gdynia.