Podium Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski nie dla Włókniarza

Zawodnicy Stali Gorzów wywalczyli w środę (04.09.) na SGP Arenie złote medale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Kolejne miejsca podium zostały zajęte przez drużyny Unii Tarnów oraz Sparty Wrocław.

Juniorzy Włókniarza Częstochowa z dorobkiem 16 punktów uplasowali się na 6 miejscu:

To jest moje pierwsze złoto w MDMP i na pewno każdy się cieszy z tego. Było zdanie u nas właśnie, żeby wywalczyć medal, a najlepiej ten złoty. Dzisiaj cała drużyna pojechała bardzo dobrze i nie było żadnych błędów. Ja jestem również zadowolony, bo w zeszłym roku zdobyliśmy złoto z Mackiem w składzie, bez Maćka srebro, więc myślę, że  wynik dobry. Na pewno bardzo się cieszymy z chłopakami, że udało nam się wywalczyć ten medal. Z Patrykiem, można powiedzieć, we dwóch pociągnęliśmy dzisiaj ten wynik. Szkoda, że nie udało się wywalczyć srebra, no ale niestety.

Mówili najlepsi zawodnicy medalowych drużyn: Adrian Cyfer, Kacper Gomólski oraz Patryk Malitowski.