Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Plenerowe studio Radia Jura: W sobotę Raków Częstochowa walczy o awans do I ligi!

Facebook Twitter

Rywalem Rakowa będzie drużyna Pogoni Siedlce. Pierwszy mecz obu drużyn przed tygodniem (13.06.) zakończył się remisowym rezultatem 1:1.

Na początek przy mikrofonie Radia Jura gościliśmy Wojciecha Okińczyca – napastnika czerwono-niebieskich, którego pytaliśmy m.in. o to, który mecz z minionej rundy sezonu zapadł mu najbardziej w pamięci:

Kolejnym naszym gościem był drugi trener czerwono-niebieskich – Dawid Jankowski. Jak drużyna przygotowuje się w tym tygodniu do sobotniego pojedynku z Pogonią Siedlce?

Najciekawszy mecz rundy wiosennej, zdaniem trenera Jankowskiego to…

O zmaganiach drużyny w kończącym się sezonie rozmawialiśmy też z Krzysztofem Kołaczykiem, prezesem Rakowa Częstochowa.

Nie zależnie od wyniku sobotniej rywalizacji, klub Rakowa Częstochowa zaprasza w niedzielę 21 czerwca wszystkich swoich sympatyków na stadion przy ulicy Limanowskiego 83 na rodzinny piknik:

Oto garść przydatnych informacji dla wszystkich kibiców, dotyczących sprzedaży biletów na sobotni mecz z Pogonią Siedlce. Mówi rzecznik klubu – Radosław Baran…

Na koniec pozostawiliśmy bardzo ważną informację dla kibiców i sympatyków Rakowa Częstochowa, którzy chcą obejrzeć ostatni mecz w tym sezonie. Szczegóły zdradził prezes Rakowa Częstochowa – Krzysztof Kołaczyk:

Na stadionie przy ulicy Limanowskiego 83, z mikrofonem Radia Jura był Paweł Stępniewski. Mecz Rakowa Częstochowa z Pogonią Siedlce już w najbliższą sobotę 20 czerwca o godzinie 17. Naszym piłkarzom w walce o awans życzymy powodzenia!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024