Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Otwarte prawoskręty na DK 91 we Wrzosowej

Facebook Twitter

W pod częstochowskich gminach nawet mniejsze inwestycje drogowe są znaczącym ułatwieniem dla mieszkańców. Kierowcy mogą już łatwiej poruszać się ulicami Leśną i Fabryczną we Wrzosowej w gminie Poczesna. 

dk 91
fot.powiatczestochowski.pl

Otwarte prawoskręty na DK 91

Od tego tygodnia otwarty został na tym odcinku prawoskręt, na przebudowywanej DK 91, bardzo potrzebny na terenie gminy, który umożliwia bezpieczne i zgodne z przepisami manewry dla wyjeżdżających z ulic: Leśnej i Fabrycznej w kierunku Częstochowy. Można również jadąc z Katowic, skręcić spokojniej w prawo, właśnie w Leśną i ulicę Fabryczną.

Przypomnijmy: trwa przebudowa-przechodzącego przez gminę Poczesna-odcinka drogi krajowej 91, m.in. jest wymieniana nawierzchnia drogi. Z powodu prac występują utrudnienia dla kierowców prywatnych, jak i transportu. Obowiązują na terenie Poczesnej zwężenia dróg, ograniczenie prędkości, jak i zamknięcia przejazdów. W tej chwili wykonawca „rozbiera” nawierzchnię i buduje kanalizację deszczową. Przebudowa tego około 5-kilometrowego odcinka ma potrwać do końca listopada tego roku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj