Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ostatni dzwonek na Klimaty Częstochowy uchwycone na fotografiach

Facebook Twitter

Robisz zdjęcia i potrafisz na nich uchwycić klimat miasta? To już ostatni dzwonek, aby zgłosić swoje fotografie do konkursu Klimaty Częstochowy.

fot. Shutterbug75/ Pixabay

Termin na zgłoszenia i nadsyłanie prac upływa we wtorek 18 października o północy

– mówi koordynujący całość Adam Markowski.

Adam Markowski: To już jest 15. edycja Klimatów Częstochowy. Zachęcamy tym, a to chyba najważniejsze, aby pojawić się w gronie najlepszych fotografów, którzy zrobią najlepsze zdjęcia miasta w tym roku. Zachęcamy także nagrodami, ponieważ nagrody są finansowe. Główna nagroda to 1900 zł, druga nagroda to 1100 zł, a trzecia 700 zł. Myślę, że najważniejsza jest ta satysfakcja, która towarzyszy każdemu, kto zgłosi zdjęcia i te zdjęcia zostaną wybrane przez jury i zakwalifikowane do finału.

Zdjęcia i ich autorzy, którzy potrafią poczuć fotograficzny klimat miasta, mają szansę na nagrody i większą popularność:

Adam Markowski: Trafiają na wystawę, do katalogu oraz na stronę internetową. Promujemy także te zdjęcia w mediach społecznościowych.

Radio Jura: Ostateczna podpowiedź dla tych, którzy się zastanawiają, czy to jest to zdjęcie, czy znalazłem klimat miasta?

Adam Markowski: Mimo, że organizujemy konkurs już 15 lat, a na scenie jest się przez 17, mieliśmy dwa lata przerwy, zauważyliśmy, że nadal częstochowianie potrafią nas zaskoczyć kadrami, znaleźć coś interesującego, na co my czy inni uczestnicy wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. Można je przesyłać za pomocą strony konkursu klimatyczestochowy.pl, tam jest specjalny formularz

– zachęcał do udziału Adam Markowski, rozmawiał Mariusz Osyra.


Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 marca 2023